ruzgar
facebook instagram

HAKKIMIZDA

RüzgarNET markası ile internet servis sağlayıcı lisansı olan Akarnet Telekom San. Tic. Ltd. Şti.nin tescilli markası olarak tüm TÜRKİYE'de hizmet veriyoruz. Yeni soluk ve farklı bir hizmet anlayışı ile ilerleyen RüzgarNET, sabit internet hizmeti sunmaktadır. Kişiye özel sağladığı müşteri danışmanları ile hizmet ve kaliteyi bir araya getirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

İnternet

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek bunlara uygun çözümlerle internet, ses ve sms çözümleri ile mobiliteyi artırıp abonelerimize yüksek kalite standartlarında uygun fiyatlı telekomünikasyon ve bilişim hizmetlerinde katma değerli ürünlerle hizmet sağlamayı hedeflemekteyiz.

Misyon: Bireysel ve kurumsal müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla kaliteli ve özelleştirilmiş çözümler sunarak, kendi işlerine odaklanmalarını sağlamak, kişisel müşterilerimize en yenilikçi ve hesaplı telekomünikasyon hizmetleri sunmak, günümüz teknolojilerinden en uygun fiyat avantajı ile yararlanmalarını sağlamaktır.
Vizyon
: En gelişmiş sistemleri kullanıcıya kaliteyi uygun fiyata sağlamaktır.