info@ruzgarnet.com.tr

ARKADAŞINI GETİR, HEDİYE İNTERNETİ GÖTÜR

Referans Kodunuzu Öğrenin

Eğer RÜZGARNET'e aboneyseniz, T.C. Kimlik numaranızı yazarak, arkadaşını getir referans kodunuzu öğrenin.

Detaylı Bilgi

Hemen arkadaşınızı RüzgarNET'e davet edin, getirdiğiniz arkadaşınız kadar aylık internet HEDİYESİ sizin olsun. Referans olduğunuz arkadaşınızın da 2 AY Digiturk(Eğlence Paketi) kazanmasını sağlayın. Eğer RüzgarNET abonesiyseniz, T.C. Kimlik numaranızı kullanarak size ait olan referans kodunu sorgulayabilirsiniz. Artık kodunuzu paylaşarak, siz de arkadaşlarını RüzgarNET'e davet edebilirsiniz.

Arkadaşınızın referans kodu ile abone olmak istiyorsanız. Ana menü üzerinde yer alan "Abone Ol" butonuna tıklayınız. Gelen form ekranında "Arkadaşını Getir Referans Kodu" yazı kutusuna ilgili arkadaşınızın referans kodunu giriniz. Referans kodunun girildiğinden emin olduktan sonra abonelik işlemlerinizi tamamlayınız.

Eğer başarılı bir şekilde aboneliğiniz tamamlanırsa, size referans işlemi hakkında bilgilendirme mesajları gönderilecektir. Aktivasyon ve kurulum işlemlerinizin olumlu bir şekilde sonuçlanmasıyla beraber HEDİYELERİNİZ aktif hale getirilir.

Paket İçeriği

Getirdiğiniz her arkadaşınız için BİR AYLIK İNTERNET kazanırken, sizin referans kodunuzu kullanarak abonemiz olan arkadaşlarınız ise 2 AY Digiturk(Eğlence Paketi)'e sahip olur. İstediğiniz kadar arkadaş getirebilirsiniz. Davet ederken bir sınırlama ile karşı karşıya kalmazsınız. Bir aylık hediyeniz tanımlandıktan sonra 9.90 TL vergi ücreti haricinde herhangi bir bedel talep edilmeyecektir.

Sosyal Medya

Şartname

*Bu kampanyadan yararlanabilmek için diğer kampanyalardan faydalanmamış olmanız gerekmektedir.

*Bu kampanyadan yararlanabilmek için aşağıdaki şartlara uyduğunuza emin olunuz.

  • Websitesi veya şube aracılığıyla abone olurken bu referans koduna sahip olmalısınız.
  • Referans olduğunuz arkadaşınızın aktivasyon ve kurulum işlemlerinin tamamlanmalıdır.
  • Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez.