RÜZGARNET - Taahhütsüz, Sınırsız, Kotasız İnternet
RüzgarNET'e arkadaşını getirene, bir ay internet hediye !

Arkadaşını Getir Bir Ay Ücretsiz İnterneti Götür

-

Hemen arkadaşınızı RüzgarNET'e getirin, bir ay internet HEDİYESİ sizin olsun. Referans olduğunuz arkadaşınızın da BLUETOOTH KULAKLIK kazanmasını sağlayın.

  • Referans Kodunuzu Öğrenin
  • Bilgi

KAMPANYA İÇERİĞİ

Hemen arkadaşınızı RüzgarNET'e davet edin, getirdiğiniz arkadaşınız kadar aylık internet HEDİYESİ sizin olsun. Referans olduğunuz arkadaşınızın da BLUETOOTH KULAKLIK kazanmasını sağlayın. Eğer RüzgarNET abonesiyseniz, T.C. Kimlik numaranızı kullanarak size ait olan referans kodunu sorgulayabilirsiniz. Artık kodunuzu paylaşarak, siz de arkadaşlarını RüzgarNET'e davet edebilirsiniz.

Arkadaşınızın referans kodu ile abone olmak istiyorsanız. Ana menü üzerinde yer alan "Abone Ol" butonuna tıklayınız. Gelen form ekranında "Arkadaşını Getir Referans Kodu" yazı kutusuna ilgili arkadaşınızın referans kodunu giriniz. Referans kodunun girildiğinden emin olduktan sonra abonelik işlemlerinizi tamamlayınız.

Eğer başarılı bir şekilde aboneliğiniz tamamlanırsa, size referans işlemi hakkında bilgilendirme mesajları gönderilecektir. Aktivasyon ve kurulum işlemlerinizin olumlu bir şekilde sonuçlanmasıyla beraber HEDİYELERİNİZ aktif hale getirilir.