RÜZGARNET - Taahhütsüz, Sınırsız, Kotasız İnternet

Geniş bant fiber hizmeti sayesinde sunulan Metro Ethernet İnternet hizmeti ile internete daha kaliteli ve daha hızlı bağlanabilirsiniz. Paylaşımsız, protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadan sunulan Metro İnternet hizmeti ile simetrik upload ve download internet bağlantısına sahip olur, internete daha hızlı bağlanırsınz.

Bağlantı ve Kazı Ücreti Bizden Kampanyası

Metro İnternet Hizmetinde Bağlantı Ücreti Bizden Kampanyası, Metro Ethernet İnternet yeni abonelik taleplerinde hızına ve taahhüt süresine bakılarak bağlantı ücretinde indirim olanakları sunar.

Metro Ethernet İnternet Hizmeti Size Neler Sağlar?

Metro Ethernet İnternet uçtan uca internet paketi taşıdığı ve paket dönüşümüne ihtiyaç duymadığı için SDH gibi ek yatırımlar yapmanız gerekmez ve maliyet tasarrufu sağlar. Size özel paylaşımsız bir hat üzerinden internete çıkış sağlayabilir, MRTG ara yüzü üzerinden sunulan bant genişliği grafikleriyle interneti etkin kullanabilirsiniz. Noktadan noktaya hizmetlerle ve IP VPN hizmetleriyle uyumlu altyapı sağlar.

Kota ve adil kullanım noktası limitleri olmadan sınırsız data kullanım imkanı ile işiniz aralıksız ve sekteye uğramadan devam eder. Bu sayede müşterileriniz kota aşımından kaynaklanan sürpriz ücret farklarıyla da karşılaşmaz. 5 Mbit/sn ile 10 Gbit/sn arasında değişen yüksek hız seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Hizmetin simetrik olması nedeniyle upload ve download hızı birbirine eşittir.Bir çok internet hizmetinde download hızı üzerine yoğunlaşılsa da, upload hızı da yüksek kapasitede dosya gönderimi ihtiyacı olan müşterileriniz için oldukça önemlidir.